Daha Büyük Pazarlama Etkileri İçin Servislerimiz

İşiniz konusunda harika bir etki yaratmak için gerekli sistem ve tutkunuz var, ama tam olarak olmak istediğiniz yerde değilsiniz ve bu konuda yardım arıyorsunuz. Ve tabi ki olmak istediğiniz yere biran önce ulaşmak istiyorsunuz. İşte bu noktada Response DGA takımı olarak devreye biz giriyoruz.

Sizinle görüştüğümüz ilk andan itibaren sizin kişisel ve iş ile ilgili ihtiyaçlarınız konusunda net bir çerçeve oluşturuyoruz, çünkühizmetlerimiz görsel ikisi de iyi bir ilişki için anahtar noktalar. Sonra sizin için özel hazırlanmış, pazarlama faaliyetlerinizi maksimum verimliliğe ulaştıracak bir strateji ve izlenecek yol haritası oluşturuyoruz. Ama bu sadece bir başlangıç! Müşterilerimiz bizi, işin başından sonuna kadar faal olan bir danışmanlık şirketi olarak görürler, çünkü sadece harika öneriler yapmakla kalmaz, bu önerileri hayata geçiririz.

Şimdiye kadarki müşterilerimizle elde ettiğimiz başarılara bağlı olarak elde ettiğimiz, pazarlama otomasyonu, CRM ve teknoloji servisleri tecrübelerimizin hepisini şirketinizi bir adım öne geçirmek ve potansiyel müşterilerinize rakiplerinizden önce ulaşmanızı sağlamak için size uygun hale getiriyoruz. Servislerimizden bazıları:

Pazarlama Sistemi Denetimi: Pazarlama süreçlerinizi, pazarlama ve CRM sistemlerinizin, web siteniz, pazarlama otomasyon sistemleriniz ve CRM sistemlerinizin senkronizasyonu açısından denetlemesi ve değerlendirmesi yapılır ve gerekli iyileştirmeler ve düzeltmelerle daha verimli hale getirilir.

Müşteri Kazanım Hunisi Tasarımı: Bu yaklaşımımız ile Potansiyel Müşteri Yaratma Fabrikanızın işleyişinin devamlılığı ve verimliliği için satış ve pazarlama birimleri, potansiyel müşteri yaratma süreçleri ve kapalı devre bir raporlama sistemi tasarlanır.

Potansiyel Müşteri Puanlama Modeli  Geliştirme: Response DGA danışmanları pazarlama ekibinizin potansiyel müşteri verilerini daha iyi yorumlayabilmeleri için belli bir puanlama sistemi oluşturur, verimli bir model yaratır, buna bağlı satışlar elde eder, sonuçları inceler ve gerekli noktalarda optimizasyon yapar.

İçerik Pazarlama ile Müşteri Kazanma: Response DGA danışmanları satınalma sürecinin her aşaması için planlama ve programlama yapar ve belirli aralıklarla müşterilere şirketinizin varlığını hatırlatır. Bu iş için içerik akışı, içerik stratejisi, persona oluşturma ve takibi ve performans metrikleri oluşturulur ve kullanılır.

Kampanya Geliştirme ve Uygulama:  Potansiyel müşteri yaratma ve kampanya oluşturma işinizi konsept geliştirme, kreatif üretimi, kampanya yönetimi, içerik dağıtımı ve performans takibini çok iyi bilen profesyonel dış kaynaklara bırakın. (Evet, bize:))

Dijital Medya Planlama ve Satın Alma: İş hedeflerinize uygun olarak tüm dijital, mobil, oyun içi, e-posta, SMS ve diğer yeni nesil alternatif reklam modellerini kullanarak medya planlama ve satın alımlarını sizin için yapıyor, medya harcamalarını ve medya performansını sizin için takip edip yaratılan finansal ve pazarlama değerini belirlenen anahtar başarı kriterleri(KPI) doğrultusunda size raporluyoruz.

CRM ve Pazarlama Otomasyonunu Entegre Etme: Pazarlama otomasyonu programlarını CRM sisteminiz ile ilk kez entegre edecek olsanız da, veya yeni ve daha gelişmiş CRM çözümleri arayışında olsanız da Response DGA’nın yetenekli teknoloji servis ekibi bu ihtiyaçlarınızı ortaya çıkartır ve sizin için sonuca ulaştırır

B2B Müşteri Kazanımı Çalışmaları: Kurumsal müşterilere yönelik ürün ve hizmetlerinizin satış ve pazarlama çalışmaları için yurt içi ve yurt dışında istenilen bölge, sektör, çalışan sayısı, karar verici pozisyonuna ve ihtiyaç duyulan diğer kriterlere göre potansiyel müşteri datası yaratacak kurgular tasarlıyor ya da var olan kaynaklardan sizin için izinli müşteri datası temin ediyoruz.

Müşteri Kazanım Hunisi Raporlaması ve Ölçümü: Daha iyi pazarlama kararları vermek ve bu kararlarınızın işinize katkısını görmek mi istiyorsunuz? Response DGA veri sistemleri mimarlarımız, Excel’den en güçlü pazarlama zekası araçlarına kadar geniş repertuarları ile büyük ve küçük işletmelere özelleştirilmiş pazarlama planları sunar.