Response DGA

Response DGA 2015 yılının başında,  dijital büyüme, dijital pazarlama stratejileri ve taktiklerinden gücünü alan son teknoloji ürünlerini, verileri ve analitik modellemeyi kullanarak karmaşanın üstesinden gelmek isteyen iyi fikirlere sahip şirketlere yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur.

Kurulduğu günden beri en yenilikçi işletmelerin büyümesinde ve başarısında etkili olmak Response DGA’in ana odak noktasıydı.

Ticari büyümeyi sağlamanın en iyi yolunun pazarlama, satış ve ürün hunileri (funnels) arasında maksimum görünürlük elde etmek olduğuna inanıyoruz, böylece darboğazlar( bottlenecks) ve dolayısıyla büyüme fırsatları yenilikçi, kontrollü testlerle hızlı bir şekilde tanımlanabilir ve ele alınabilir. 

Ortaklarımıza, kullanıcılarının neyi sevdiklerini, nelerden nefret ettiklerini ve ürün veya hizmetlerine nasıl davrandıklarını anlamalarını ve ihtiyaç duydukları görünürlüğü ve büyümeyi sağlamak için araçlar ve üst düzey hizmetler sunuyoruz.

Response DGA, ortaklarının kendi müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi karşıladıklarından ve büyüme hunisinin her bölümünü optimize ettiklerinden emin olmalarını sağlamak için sürekli olarak stratejiler ve testler uygular.

Eşsiz teknoloji ve kişiselleştirilmiş hizmet kombinasyonumuz sayesinde, Response DGA, fırsatın olduğu yerde büyümeyi sağlamak için entegre bir platform aracılığıyla modüler büyüme hizmetleri sunmaktadır.

Post a comment