Close

Sizin için dışarıdaki pazarlama departmanınız gibi çalışırız!

Yeni Müşteriler Kazanın ve Satışlarınızı Arttırın!

Formu Doldurun Danışmanlarımız Ücretsiz Analiz için 

Sizinle İletişim Kursun!

Response DGA olarak tüm pazarlama ve satış süreçlerinizi ve rakiplerinizi detaylı bir şekilde analiz ediyoruz. Şirketinize, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize özel pazarlama ve satış çalışmaları tasarlıyor ve sizin için her bir parçasını yönetiyoruz. 


Yapıları, sistemleri ve süreçleri kurduktan sonra işimiz bitti deyip asla kendi haline bırakmıyoruz. Sonuçlarınızı analiz edip, oluşturulmuş program ve sistemleri en iyi sonuçları yakalayacak şekilde iyileştiriyor ve kusursuz hale getiriyoruz.


Projenizin büyüklüğü ya da kapsamına bakmaksızın, disiplinli ve başarısı kanıtlanmış süreçlerimizi her türlü projenize uyguluyoruz. Sizinle değişime giden basamakların ucunda buluşmak için can atıyoruz!

Sizinle şirketinizin bir parçası gibi çalışan, harcadığınız her kuruşu size satış ve müşteri olarak fazlasıyla geri kazandıran, alanında üst seviyede bilgi ve deneyime sahip bir ekiple çalışmanın zamanı gelmedi mi?

Formu doldurduktan sonra mail adresinize pazarlama ve satış sürecinizi analiz edecek testimiz  gönderilecektir.

Neden Response DGA ile çalışmalısınız?

  • Potansiyel müşterilerinize rakiplerinizden önce ulaşırsınız: Detaylı pazar ve rakip analizi sonrası dijital ve geleneksel pazarlama ayrımı yapılmadan, müşteri kazandırma odaklı pazarlama çalışmalarıyla, ürün ve hizmetlerinize ilgisi, ihtiyacı ya da satın alma niyeti olan kişilere doğru zamanda ve doğru tekliflerle ulaşırsınız.


  • Tüm pazarlama aksiyonlarınızı ölçümlenebilir hale getirirsiniz: Örneğin; bir müşteriyi elde etme maliyeti, elde tutma maliyeti ve bir satışın maliyetini her zaman biliyor olursunuz. Bu sayede harcamalarınızı, size getireceği finansal geri dönüşlerine göre planlarsınız.


  • Teknolojinin ve verinin gücüyle çalışırsınız: En yeni reklam ve pazarlama teknolojileri Response ile emrinizde olur ve pazarlama ve satış çalışmaları için gerekli insan kaynağını minimumda tutarsınız. İşinizin geleceği için gerekli stratejik kararları bilimsel olarak geçerli veriler üzerinden verirsiniz.

Her sektörün farklı dinamikleri ve her müşterinin farklı ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Bu nedenle müşterilerimiz için bir terzi gibi butik bir yaklaşımla çalışıyoruz. Bunu yaparken diğer reklam ajansları ve pazarlama danışmanlığı şirketlerinden en önemli farklarımız aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

Alanında en başarılı şirketlerin iyi tanımlanmış "lead generation" yani müşteri kazanma stratejileri var.


Uluslararası danışmanlık şirketleri Forrester, Gartner, Aberdeen Grup ve Sirius Decisions’ın raporlarına göre, sınıfının en iyi şirketleri lead generation ve demand generation stratejileri ve yöntemleri uygulayarak aşağıdaki sonuçları elde etmişlerdir:

"Response DGA ile 1 yıla yakındır çalışıyoruz. Güncel reklam modelleri ve teknolojileri konusunda son derece bilgili ve tecrübeye sahipler. Ekip olarak tüm lead yaratma sürecimizle titizlikle ilgileniyorlar, somut fayda yaratıyorlar ve bu faydayı anlaşılabilir şekilde raporluyorlar. Response, ActionCOACH Türkiye ofisinin Inbound Marketing departmanı gibi çalışıyor. Biz büyüdükçe Response büyüyor dolayısı ile her yıl yeni bir firmaya kendimizi ve stratejik planlarımızı anlatmak zorunda kalmıyoruz, çünkü Response da bizim ihtiyaçlarımıza göre kendi organizasyonunu hızlı bir şekilde yenileyebiliyor ve sürekli geliştiriyor. Dijital pazarlama, inbound marketing, veriye dayalı pazarlama ve özellikle lead generation konusunda iş partneri arayan herkese kendilerini öneriyoruz."


Ayşegül Akşak

ActionCOACH Türkiye Yönetici Ortağı

"Radoha firması olarak Response DGA ekibiyle Ağustos 2015 itibariyle çalışmaya başladık. Bu kadar kısa zamanda, bu genç ekip ile birlikte pazarlama sektörünün dinamiklerini hızlı ve efektif kullanarak, fayda sağlamaya başladık. Hızlı sorun çözme, sorunlar hakkında etkili ve kesin çözümler üretme konusunda çok başarılılar. Size tek bir seçenek sunarak, sadece o seçeneği değerlendirmenizi istemek yerine, çeşitli seçenekler sunarak, bakış açınızı genişletme fırsatı veriyorlar. Bu genç , dinamik bir ekip ile birlikte çalışarak, verimli, başarılı ve başarısı devamlı olacak işlere imza atacağımıza inanıyoruz. Pazarlama dünyasının gerekliliklerini, işini bilen bir ekip ile yürütmek isteyen herkese, Response DGA ekibiyle çalışmasını tavsiye ederim. "


Berna Desenci

Radoha Ürün Yöneticisi

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin!

Copyright © Response DGA Tüm Hakları Saklıdır

www.responsedga.com

info@responsedga.com

0212 809 27 77

Abdurahman Nafiz Gürman Mah. Ali Rıza Gürcan Cad. No:27 

Platform Merter Suits B Blok Kat:5/59 

P.K: 34173 Merter/İstanbul